Team FBM

Adviseurs met karakter

Team

Advies met karakter vraagt om karakters. Om professionals die begrijpen dat voor het succes van uw onderneming niet alleen de cijfers tellen. Die karakters stellen wij graag aan u voor. Team FBM bestaat voornamelijk uit ondernemers, (oud) bankiers, maar ook voormalig adviseurs en bestuurders bij banken, management- en strategiebureaus.


Albert van Lunteren

Partner

+31 (0)6 10 68 65 69

a.vanlunteren@fbm.nl






Ben Kaal

Partner

+31 (0)6 51 01 10 30

b.kaal@fbm.nl

Alexander Thomassen

Associate Partner

+31 (0)6 54 91 46 16

a.thomassen@fbm.nl






Erik Toonen

Associate Partner

+31 (0)6 51 58 93 23

e.toonen@fbm.nl

Anja Smits

Office Manager

+31 (0)6 20 53 96 54

a.smits@fbm.nl






Herman Olde Hartmann

Partner

+31 (0)6 53 70 35 47

h.oldehartmann@fbm.nl

Bas van de Lagemaat

Associate Partner

+31 (0)6 22 90 53 34

b.vandelagemaat@fbm.nl






Jaap Rikken

Adviseur

+31 (0)6 19 26 33 72

j.rikken@fbm.nl






Marcel Ploumen

Associate Partner

+31 (0)6 51 31 16 95

m.ploumen@fbm.nl






Stefan Antonissen

Partner

+31 (0)6 54 74 75 88

s.antonissen@fbm.nl












Michiel Dullaert

Partner

+31 (0)6 20 34 68 71

m.dullaert@fbm.nl






Wim Manders

Associate Partner

+31 (0)6 28 64 52 31

w.manders@fbm.nl









Philip van der Hoek

Adviseur / Business Analist

+31 (0)6 13 30 91 56

p.vanderhoek@fbm.nl






Derk Kropholler

Associate Partner

+31 (0)6 51 17 94 39

d.kropholler@fbm.nl









Pieter Westland

Senior Adviseur

+31 (0)6 83 17 44 24

p.westland@fbm.nl






Michel Pilgram

M&A Adviseur

+31 (0)6 53 33 70 55

m.pilgram@fbm.nl