Team FBM

Adviseurs met karakter

Team

Advies met karakter vraagt om karakters. Om professionals die begrijpen dat voor het succes van uw onderneming niet alleen de cijfers tellen. Die karakters stellen wij graag aan u voor. Team FBM bestaat voornamelijk uit ondernemers, (oud) bankiers, maar ook voormalig adviseurs en bestuurders bij banken, management- en strategiebureaus.


Albert van Lunteren

Partner

+31 (0)6 10 68 65 69

a.vanlunteren@fbm.nl



Anja Smits

Office Manager

+31 (0)6 20 53 96 54

a.smits@fbm.nl



Bas van de Lagemaat

Associate Partner

+31 (0)6 22 90 53 34

b.vandelagemaat@fbm.nl



Ben Kaal

Partner

+31 (0)6 51 01 10 30

b.kaal@fbm.nl



Derk Kropholler

Associate Partner

+31 (0)6 51 17 94 39

d.kropholler@fbm.nl



Jaap Rikken

Adviseur

+31 (0)6 19 26 33 72

j.rikken@fbm.nl



Lisa Kersbergen

Analist

+31 (0)30 605 1222

l.kersbergen@fbm.nl



Marc Voogd

Associate Partner

+31 (0)6 22 75 52 89

m.voogd@fbm.nl



Marcel Ploumen

Associate Partner

+31 (0)6 51 31 16 95

m.ploumen@fbm.nl



Michel Pilgram

Senior M&A Adviseur

+31 (0)6 53 33 70 55

m.pilgram@fbm.nl



Michiel Dullaert

Partner

+31 (0)6 20 34 68 71

m.dullaert@fbm.nl



Philip van der Hoek

Adviseur / Business Analist

+31 (0)6 13 30 91 56

p.vanderhoek@fbm.nl



Pieter Westland

Senior Adviseur

+31 (0)6 83 17 44 24

p.westland@fbm.nl



Simon Wennekes

Analist

+31 (0)6 14 97 30 33

s.wennekes@fbm.nl



Stefan Antonissen

Partner

+31 (0)6 54 74 75 88

s.antonissen@fbm.nl



Wim Manders

Associate Partner

+31 (0)6 28 64 52 31

w.manders@fbm.nl