Team FBM

Adviseurs met karakter

Team

Advies met karakter vraagt om karakters. Om professionals die begrijpen dat voor het succes van uw onderneming niet alleen de cijfers tellen. Die karakters stellen wij graag aan u voor. Team FBM bestaat voornamelijk uit ondernemers, (oud) bankiers, maar ook voormalig adviseurs en bestuurders bij banken, management- en strategiebureaus.


Albert van Lunteren

Partner

06-10 68 65 69

a.vanlunteren@fbm.nl






Ben Kaal

Partner

06- 51 01 10 30

b.kaal@fbm.nl

Alexander Thomassen

Associate Partner

06-54 91 46 16

a.thomassen@fbm.nl






Erik Toonen

Associate Partner

06-51 58 93 23

e.toonen@fbm.nl

Anja Smits

Office Manager

06-19263382

a.smits@fbm.nl






Herman Olde Hartmann

Partner

06-53 70 35 47

h.oldehartmann@fbm.nl

Bas van de Lagemaat

Associate Partner

06-22 90 53 34

b.vandelagemaat@fbm.nl






Jaap Rikken

Adviseur

06-19 26 33 72

j.rikken@fbm.nl






Marcel Ploumen

Associate Partner

06-51 31 16 95

m.ploumen@fbm.nl






Stefan Antonissen

Partner

06- 54 74 75 88

s.antonissen@fbm.nl












Michiel Dullaert

Partner

06-20 34 68 71

m.dullaert@fbm.nl






Wim Manders

Associate Partner

06- 28 64 52 31

w.manders@fbm.nl









Philip van der Hoek

Adviseur / Business Analist

06-13 30 91 56

p.vanderhoek@fbm.nl






Derk Kropholler

Associate Partner

06- 51 17 94 39

d.kropholler@fbm.nl









Pieter Westland

Senior Adviseur

06-12 88 39 48

p.westland@fbm.nl






Michel Pilgram

M&A Adviseur

06- 53 33 70 55

m.pilgram@fbm.nl